Viva Studio Beata Dojlidko - Białystok

Viva-studio to miejsce, gdzie panuje spokój i harmonia a marzenia o pięknym wyglądzie, relaksie i dobrym samopoczuciu urzeczywistnia profesjonalna i miła obsługa.

W naszym salonie oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Zadbamy o wygląd i kondycję Twoich włosów, skóry i paznokci. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług są wciąż doskonalone umiejętności, profesjonalny sprzęt, dbałość o higienę, najwyższa jakość kosmetyków i preparatów renomowanych firm fryzjerskich i kosmetycznych.

Specyficzny klimat panujący w naszym salonie i indywidualne podejście do każdego klienta wyróżnia nas spośród innych firm.

Odwiedź więc nas poza wirtualnym światem i przekonaj się sam(a), a Twoje zadowolenie będzie dla nas największą satysfakcją i powodem do dumy.

Beata Dojlidko


Dane teleadresowe - Viva Studio Beata Dojlidko

Adres: ul. Nowy Świat 17 lok 7, 15-453 Białystok
Telefon: 85 744 20 24

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.