Salon Kosmetyczny Teresa - Białystok

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do Gabinetu Kosmetycznego Teresa w Białymstoku, w którym dbamy o piękny wygląd naszych klientów od kilkunastu lat. Przykładamy ogromną wagę do tego, żeby nasz salon spełnił oczekiwania każdego odwiedzającego. Oferujemy pełną gamę zabiegów na twarz, dłonie i stopy oraz ciało.

Od wielu lat współpracujemy z renomowaną francuską firmą Thalgo. Bogactwo mikroelementów, protein i aminokwasów zawartych w używanych przez nas kosmetykach pozwoli na odzyskanie sił witalnych i zachowanie młodości odwiedzającym nas klientom.

Dbając o potrzeby naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę o szereg ekskluzywnych zabiegów na ciało w ramach części SPA. Do dyspozycji klientów udostępniliśmy zabiegi w Kapsule SPA NeoQi oraz gabinet masażu.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą zabiegów na twarz, pielęgnacji ciała, SPA i masażu, podstawowej pielęgnacji i wizażu oraz medycyny estetycznej.


Dane teleadresowe - Salon Kosmetyczny Teresa

Adres: Upalna 13 lok. V, 15-668 Białystok
Telefon: 85 661 16 36

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.